Niedziela, która zazwyczaj jest dniem dla rodziny, w minionym tygodniu była DNIEM OTWARTYM w naszej szkole.

O dziwo, nikt nie narzekał, że chociaż jest to dzień wolny, musi przyjść do szkoły... Nie zrobił tego ani żaden uczeń, ani nauczyciel, ani rodzic.

Co więcej, wszyscy, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, byli uśmiechnięci i zadowoleni, co nam, jako społeczności szkolnej dało dużo motywującej siły, a kandydatom do naszej szkoły dało słuszne poczucie, że atmosfera tutaj panująca nie tylko pięknie wygląda na zdjęciach, ale jest przede wszystkim prawdziwa.

Sezon na wirusy trwa i chociaż skrywamy się przed nimi, to ten odpowiedzialny za tworzenie NASZEJ SZKOLNEJ RODZINY roznosimy z przyjemnością i gorąco zachęcamy, by się nim zarazić.

Przypominamy, że już 17 lutego rusza elektroniczna rejestracja do szkół podstawowych i przedszkoli.

A za piękne zdjęcia z Dnia Otwartego dziękujemy Joannie Gilowskiej, absolwentce Publicznego Gimnazjum nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu. Jak widać, nasi absolwenci również do nas wracają, co świadczy o niezwykłej więzi, która rodzi się pomiędzy nami.