Ogłoszenia

Od 17 lutego ruszają zapisy do publicznych żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych. Rekrutacja elektroniczna dotyczy wszystkich, którzy chcą zapisać dziecko do publicznej placówki od września 2020 roku.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie Urzędu Miasta Jarosławia.

 

Szkoła Podstawowa nr w Jarosławiu im. św. Królowej Jadwigi informuje, że w dniach 19-30.08.2019 będą trwały zapisy do świetlicy oraz stołówki szkolnej.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu informuje, że w dalszym ciągu trwają zapisy uczniów do klasy piątej i siódmej na rok szkolny 2019/2020. Ponadto, dysponujemy wolnymi miejscami w klasach 1,2, 3, 4 i 6.

Przypominamy, że nauka w SP 1 odbywa się na jedną zmianę. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza na Dzień Dziecka! 1 czerwca 2019 roku w parku miejskim. Start godz. 12:00.

Przewodniczący rady miasta Jarosłąwia Szczepan Łąka oraz burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zapraszają na dzień Patrona Miasta (8 czerwca 2019).

Szanowni Rodzice,

Komitet Strajkowy Pracowników Oświaty Szkoły Podstawowej nr 1 w Jarosławiu podjął decyzję o zawieszeniu strajku od dnia 25.04.2019 r.

W związku z tym od dnia jutrzejszego (czwartek) zajęcia dydaktyczne będą odbywały się zgodnie z planem lekcji.

Z poważaniem

Olaf Pokrywka

Szanowni Państwo, Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Jarosławiu.

Informuję, że pracownicy SP 1 w Jarosławiu przystępują do strajku od 8 kwietnia do odwołania, gdyż negocjacje z rządem nie zostały zakończone do dnia dzisiejszego.

W związku z powyższym dyrektor szkoły informuje, że mogą wystąpić trudności w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych wynikających z planów nauczania. Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły będą mieli zapewnioną opiekę w formie zajęć świetlicowych w godz. 7:00 – 15:00.

W związku z ogłoszeniem przez Radę Miasta Jarosławia roku 2019 Rokiem Czesławy „Baśki” Puzon, Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu, postanowiła uczcić ten fakt organizując Szkolny Pieszy Rajd Pamięci Czesławy „Baśki” Puzon w dniu 28 marca 2019 roku, tj. w dzień po 100-tnych urodzinach bohaterki.

Od 8 marca zostanie uruchomiona elektroniczna rekrutacja do publicznych przedszkoli i szkół podstawowych. To obowiązkowy system zapisów dziecka do I klasy szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego w szkole.